O firmě - Lay Koření s.r.o. Praha

Lay Koření s.r.o. Praha

Mateřská Bavorská firma Lay Gevürze GmbH byla založena v roce 1920. Její české zastoupení Lay Koření s.r.o. Praha bylo založeno v roce 1992 jednatelem bavorské firmy Karl-Heinzem Dittmerem a Ing.Zdeňkem Skalou, který se stal jednatelem v Česku. Firma Lay Koření s.r.o. Praha na český trh dodává kompletní sortiment koření, směsí koření a pomocných přípravků pro masnou a konzervárenskou výrobu. Kromně koření nabízí také marinády a kuchařské směsi, polotvary a ocílky a nože neměcké firmy Fridrich DICK GmbH & Co.

Od roku 1997 má firma Lay Koření s.r.o. Praha vlastní sídlo v Kolovratech na jižním okraji Prahy. Dovoz zboží z mateřské firmy je zajišťován pravidelnými týdenními dodávkami. Mateřská firma zajišťuje technologickou podporu, vývoj nových výrobků pro český trh i školení v novém školicím středisku nově postaveného (v roce 2009) výrobního závodu v Queienfeldu.

V současnosti firma nabízí své výrobky při osobní návštěvě technologa a obchodního zástupce přímo u jednotlivých zákazníků. Předvedení prezentace je možné provést přímo v provozu jednotlivých zákazníků.

Highslide JS

Lay Koření s.r.o. Praha

Byly spuštěny nové stránky.